Financování

Společně dokážeme vyřešit také možnosti financování na Vaše vysněné bydlení. Ukážeme Vám nejlepší a nejvýhodnější možnosti. A to zdarma.

Náš finanční poradce Vám nachystá nezávazné kalkulace, sdělí, jestli na hypotéku dosáhnete a zařídí pro Vás ten nejlepší hypoteční úvěr či úvěr ze stavebního spoření.

Garantujeme Vám nejnižší úrokové sazby a nejvýhodnější podmínky.

Jak výhodně využít hypotéku?

Při dnešních nízkých úrocích častokrát stává, že si lidí berou hypotéku i v případě, že mají hotovost, ale tu mohou použít a zainvestovat do jiných aktiv.

Pokud si nyní vezmete hypotéku a pořídíte si vlastní bydlení, náklady na bydlení včetně splátky hypotéky Vás vyjdou podobně, jako byste bydleli v podnájmu, ovšem s tím zásadním rozdílem, že budete bydlet ve vlastním.

Nemovitost je navíc jednou z nejlepších investic současnosti a dá se říci, že nejjistějších, neboť o nemovitost už jen tak nepřijdete.

Z dlouhodobého i historického horizontu jsou nemovitosti dobře se hodnotící záležitostí, tudíž je velká pravděpodobnost, že pokud nemovitost pořídíte dnes, za nějakých pár let její hodnota vzroste. Zato, kdybyste bydleli v podnájmu, tak stále platíte za něco, co nebude nikdy Vaše, pouze přeplácíte za podnájem.

 

Kontaktní formulář

*
*
*
fname: phone: